ZRASZACZ OGRODOWY WYNURZALNY Rain BIRD 5004

ZRASZACZ OGRODOWY WYNURZALNY Rain BIRD 5004

Zraszacze
000009315
24 Przedmioty
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

52,56 zł

(52,56 zł szt.)

Brutto | Dostępny
Ilość
W magazynie

KOD: 290-002

TYP: ZRASZACZ 5004 RAIN BIRD

PRZEZNACZENIE: NAWADNIANIE

 

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

  • Gładkie wejście do drogi przepływu w zraszaczu zwiększa maksymalne możliwości przepływu, na skutek tego Twój zraszacz będzie miał większe pole zasięgu.

  • Wytrzymała pokrywa dla specjalnej trwałości na obszarach rezydencyjnych i komercyjnych pozwala na większe obciążenie, wobec tego nie musisz uważać na miejsca montowanych zraszaczy przy poruszaniu się.

  • Łatwe ustawianie obszaru nawadniania umożliwia regulacja od góry przy pomocy płaskiego śrubokręta, tym sposobem osiągniesz idealny zakres podlewania Twojego trawnika i zredukujesz koszta związane z zużytą wodą.

  • Przekładnia zębata smarowana wodą ochrania zraszacz i przedłuża okres użytkowania, w rezultacie Twój system nawadniania będzie pracował długo i bezawaryjnie, a Ty zaoszczędzisz pieniądze na wymianie zraszaczy.

  • Zmiana obszaru w zakresie 40 - 360°, pozwalająca również na ustawienie nawadniania pełnozakresowego, umożliwia montaż zraszaczy na środku strefy nawadniania, jak i przy jego krawędzi, dzięki temu masz możliwość dowolnego zastosowania zraszaczy, tak aby pokrył całą powierzchnie podlewaną, aby Twój ogród wyglądał pięknie.

  • Redukcja promienia strugi o 25% bez konieczności wymiany dysz, zapewnia śruba znajdująca się na górze zraszacza, a to z kolei ułatwi dopasowanie zasięgu zraszacza wedle Twojej potrzeby, w konsekwencji Twoje rośliny nie przegniją od nadmiaru wody.

  • Uszczelka o podwójnym działaniu, chroniąca wnętrze przed zabrudzeniami, zapewnia prawidłową prace, dzięki temu zraszacz nie zatnie się podczas wynurzania i chowania, w konsekwencji nie doprowadzi do uszkodzeń i dodatkowych wydatków.

  • Prosta konstrukcja zraszacza powoduje łatwe do wyjmowania w celu wymiany dysze oraz filtr, sprawi to, że nie będziesz miał problemów z konserwacją i zaoszczędzisz swój cenny czas.

  • Rzeczywista wysokość wynurzenia od środka dyszy wynosi 10,5 cm, to efektowne zjawisko, które cieszy oko, spraw sobie przyjemność pochwalenia się bliskim designerskim systemem nawadniania.

 


NIE CZEKAJ NA DESZCZ ! ZADBAJ O NAWODNIENIE JUŻ DZIŚ !

000009315
24 Przedmioty
2021-03-10

Opis

Stan
Nowy
Kod produktu
290-002
Zastosowanie
nawadnianie
Sposób montażu
pionowy
Wysokość (cm)
10,5
Waga (kg)
0,2

Specyficzne kody

Nowy produkt

Podobne produkty