STACJA UZDATNIANIA WODY AKWA CSH 20  BNT

STACJA UZDATNIANIA WODY AKWA CSH 20 BNT

Zmiękczacze wody
19099
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

1 364,75 zł

(1 364,75 zł szt.)

Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KOD: CSH 20 BNT

TYP: STACJA UZDATNIANIA

PRZEZNACZENIE: DOMOWE PRZYŁĄCZE WODNE

 

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

  • Bezobsługowe działanie stacji polega na zbadaniu wody i ustawieniu konkretnego zmiękczenia, na skutek tego nie trzeba później ingerować w urządzenie, dzięki temu oszczędzasz swój cenny czas oraz zapominasz o istnieniu urządzenia.
  • Sterowanie objętościowe BNT to sterownik z wyświetlaczem udostępniający użytkownikowi informacje na temat ilości wody pozostałych do tzw. płukania, trybu regeneracji, aktualnej godzinie, na skutek tego do Twoich zadań będzie należeć jedynie systematyczne uzupełnianie soli tabletkowej.
  • Wysoka niezawodność, niskie koszty eksploatacji, gwa.rancja producenta, te wszystkie cechy dają Ci pewność bezawaryjnej i długiej pracy urządzenia, spraw sobie przyjemność posiadania sprawdzonego urządzenia do usuwania kamienia z wody, nie narażając Cie na koszta wymiany baterii kuchennych i łazienkowych.
  • Możliwość zaprogramowania w głowicy czasów płukań, pozwoli Ci ustawić odnawianie złoża na godziny nocne, nie narażając Cie na brak wody w godzinach dziennych, a to z kolei prowadzi do komfortu odbioru zawsze czystej i uzdatnionej wody w Twoim domu.
  • Wysokowydajne złoże o żywotności do 20 lat sprawia, że urządzenie staję się niczym nowy członek rodziny, będący przy Tobie przez tak długi okres czasu. Wystarczy jedynie regularne uzupełnianie soli tabletkowej, by otrzymać perpetum-mobile, które zadba o Twoją wodę, pomyśl ile przyniesie Ci korzyści dla zdrowia Twojej rodziny i bliskich.

  • Obejście urządzenia typu By-pass zapewni w nagłych przypadkach możliwość poboru wody nawet podczas regeneracji złoża, poprzez odcięcia stacji na jej zaworach i czerpania wody prosto z wodociągu, dzięki temu zawsze masz wyjście awaryjne z niekomfortowej sytuacji. (zalecamy ustawienie regeneracji na godziny nocne)

  • Stacja uzdatniania wody to brak kamienia w wodzie zapewniający ochronę i przedłużenie żywotności Twoich urządzeń grzewczych oraz AGD. Inwestując swoje ciężko zarobione pieniądze w deisgn łazienki zapewne nie chcesz doprowadzić do ich szybkiego zużycia lub awarii, dlatego więc użycie stacji w Twojej instalacji pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze na przedwczesnych wymianach drogiego sprzętu.

  • Zmniejsza zużycie środków piorących, myjących i czyszczących nawet o 69%, dzięki miękkiej wodzie bez kamienia, przekłada się to na niższe rachunki w sklepie na podstawową chemie myjącą.
19099

Opis

Stan
Nowy
Kod produktu
CSH Compact 20l BNT
Zastosowanie
centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa
Pojemność (L)
20
Głębokość (cm)
32
Szerokość (cm)
50
Wysokość (cm)
114
Waga (kg)
31

Specyficzne kody

Nowy produkt