KOCIOŁ METAL-FACH SMART PLUS 20kW PRAWY

KOCIOŁ METAL-FACH SMART PLUS 20kW PRAWY

Z podajnikiem
18900
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

10 469,27 zł

(10 469,27 zł szt.)

Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KOD: SMART PLUS 20 KW

TYP: KOCIOŁ NA EKOGROSZEK

PRZEZNACZENIE: CENTRALNE OGRZEWANIE / CIEPŁA WODA UŻYTKOWA

 

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

  • Kocioł SMART PLUS jest przystosowany do wydajnego spalania węgla kamiennego, a palnik żeliwny jest przygotowany do wieloletniej pracy, a automatyczna zapalarka współpracująca z zegarem RTC rozpala i wygasza kocioł, w rezultacie obsługa pieca polega jedynie na dosypywaniu co pewien czas paliwa (ekogroszku) do zasobnika, dając Ci wygodę użytkowania.

  • Poziome kanały konwekcyjne zapewniają wysoki odbiór ciepła z paleniska i szybkie czyszczenie wymiennika z przodu, na skutek tego masz lepszy dostęp, i z łatwością wyczyścisz swój piec, dla lepszego działania urządzenia.

  • Wyjścia czopucha u góry kotła zastosowane rozwiązanie konstrukcyjne korpusu kotła, pozwala na dosunięcie kotła prawie do samej ściany, dzięki temu piec ma zwiększone możliwości montażowe i pasuje do większości kotłowni.

  • Automatyczny podajnik, za pomocą sterownika na podstawie pomiarów z czujników spalania przelicza zapotrzebowanie na paliwo i dozuje jego odpowiednią ilość, w konsekwencji proces spalania jest oszczędny, ekologiczny oraz nie wymaga Twojej dodatkowej obsługi.

  • Zawirowywacze zamontowane w kanałach konwekcyjnych skutecznie zmniejszają prędkość wylotu spalin z wnętrza kotła, co prowadzi do zwiększenia odbioru ciepła z gazów spalinowych, tym sposobem uzyskujesz dodatkową oszczędność portfela.

  • Wyłącznik krańcowy to system zabezpieczenia umieszczony w drzwiczkach kotła, przy otwarciu drzwi pieca, automatyczne wstrzymuje prace palnika do czasu ich ponownego zamknięcia, osiągniesz dzięki temu bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Możliwość montażu modułu internetowego ecoNET (opcja/dodatkowo), można zarządzać funkcjami kotła z poziomu telefonu lub komputera, to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie oszczędność i niezawodność.

  • Wysokoefektywna komora paleniskowa, dzięki zastosowaniu ceramicznych kształtek, wraz z palnikiem kocioł osiąga wysoką sprawność, tym sposobem wyróżnisz się pośród posiadaczy kotłów na ekogroszek, dodatkowo posiadając zapalarkę czynią Twój kocioł samoobsługowym i wydajnym.

18900

Opis

Stan
NOWY
Kod produktu
VSMP20860P
Zastosowanie
ŹRÓDŁO CIEPŁA
Klasa Energetyczna
B
Moc podgrzewacza (W)
20KW
Pojemność (L)
60L
Grubość ścianki (mm)
6
Głębokość (cm)
63
Szerokość (cm)
116,5
Wysokość (cm)
130
Waga (kg)
405

Specyficzne kody

Nowy produkt