REGULATOR TEMPERATURY AURATON R25 RT BEZPRZEWODOWY

REGULATOR TEMPERATURY AURATON R25 RT BEZPRZEWODOWY

000022062
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

256,96 zł

(256,96 zł szt.)

Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KOD: R25 RT

TYP: BEZPRZEWODOWY REGULATOR POKOJOWY

PRZEZNACZENIE: CENTRALNE OGRZEWANIE

 

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

  • Bezprzewodowy regulator pozwala na dowolny montaż urządzenia w każdym miejscu Twojego domu, w rezultacie nie musisz prowadzić widocznych kabli do podłączenia regulatora, uzyskując bezinwazyjne połączenie.
  • Licznik energii jako podstawowa funkcja sterownika pozwala na sprawdzenie czasu pracy urządzenia grzewczego, dzięki czemu widzisz jaki jest Twój koszt energii elektrycznej w eksploatacji urządzeń.
  • Regulator wyposażony jest w podświetlany wyświetlacz LCD, dostosowany do pracy w słabo oświetlonych pomieszczeniach, w związku z tym odczyt i ustawienia dokonasz o każdej porze.
  • Programowanie sterownika umożliwiające zarządzanie 7 niezależnie konfigurowanymi programami, w konsekwencji zaprogramujesz prace urządzenia grzewczego indywidualnie do swoich potrzeb.
  • Ustawienie 4 temperatur takich jak: dzienna, nocna, przeciwzamrożeniowa i urlopowa, umożliwia szybką zmianę ustawień, w przypadku nagłego wyjazdy zimą czy latem oraz ustawienia harmonogramu, a to z kolei prowadzi do Twoich znacznych oszczędności opału.
  • Dostęp do najnowszych wersji oprogramowania zapewnia producent, przy minimalnych kosztach wysyłki produktu do siedziby AURATON, dając Ci większą optymalizacje zużycia energii i algorytmów sterowania, zadbasz o aktualne możliwości produktu oszczędzając przy tym więcej pieniędzy na medium grzewcze.
  • Tryb pracy PWM sprawia, że regulator cyklicznie załącza urządzenie grzewcze, tak aby zminimalizować wahania temperatury, sprawdza czasy przyrostu oraz czasy spadku temperatury. Znając te wartości regulator włącza i wyłącza urządzenie grzewcze w takich cyklach, aby utrzymywać temperaturę jak najbliżej wartości zadanej, co daje maksymalnie zoptymalizowanie źródła ciepła.

 

000022062

Opis

Stan
Nowy
Kod produktu
AURLA20251010
Zastosowanie
centralne ogrzewanie
Kolor
biały
Sposób montażu
ścienny
Najważniejsze cechy
bezprzewodowy
czujnik temperatury
Napięcie (V)
Nadajnik 230
Odbiornik 2x baterie alkaiczne AA
Głębokość (cm)
Nadajnik 2,8
Odbiornik 2,6
Szerokość (cm)
Nadajnik 10
Odbiornik 15,3
Wysokość (cm)
Nadajnik 10
Odbiornik 8
Waga (kg)
0,1 / 0,1

Specyficzne kody

Nowy produkt

Podobne produkty