BOJLER DWUPŁASZCZOWY WĘŻOWNICA WPW-140 KOSPEL

BOJLER DWUPŁASZCZOWY WĘŻOWNICA WPW-140 KOSPEL

Poziome
000030829
8 Przedmioty
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

1 302,39 zł

(1 302,39 zł szt.)

Brutto | Dostępny
Ilość
W magazynie

KOD: WPW-140
TYP: POZIOMY WYMIENNIK Z PŁASZCZEM WODNYM ORAZ WĘŻOWNICA – WPW
PRZEZNACZENIE: CIEPŁA WODA UŻYTKOWA

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

·       Jeden produkt, wiele możliwości  - wymienniki z płaszczem wodnym oraz wężownicą podwójnie wygiętą, to możliwość podłączenia dwóch źródeł ciepła pod jeden bojler (np. kocioł i kominek), osiągniesz dzięki temu więcej miejsca w kotłowni.

·       Powtarzalność i precyzja wykonania jednorodnej warstwy emaliowanej, powłoki tej samej grubości, tworzy najwyższej jakości zabezpieczenie antykorozyjne zbiorników, tym sposobem zapewniasz sobie długą prace zbiornika.

·       Bezkonkurencyjna jakość produktów wytwarzanych z wyselekcjonowanych gatunków stali, właśnie dlatego warto wybrać markę Kospel, i dołączyć do grona zadowolonych użytkowników.

·       Bardzo dobra izolacja zapewnia jeszcze większą oszczędność energii, dzięki czemu temperatura wody w zbiorniku spada dużo wolniej, w konsekwencji rzadziej uruchamiasz swój kocioł, zapewniając mu dłuższą pracę.

·       Rozpraszacz wody ogranicza gwałtowne mieszanie się zimnej wody z gorącą, przez co zbiornik nie wychładza się szybko, a Ty cieszysz się dłużej z ciepłej wody.

·       Wskaźnik temperatury to kontrola temperatury wody w zasobniku, na pierwszy rzut oka widzisz czy w zbiorniku znajduje się ciepła woda.

·       Wymienna anoda magnezowa to dodatkowe zabezpieczenie zbiornika w standardzie, w konsekwencji zmniejszasz prawdopodobieństwo awarii zbiornika.

·       Możliwość montażu grzałki elektrycznej (6/4” w dennicy), może być źródłem ciepła w wymienniku, tym sposobem w okresie letnim sprawisz sobie przyjemność bezobsługowego ogrzewania ciepłej wody użytkowej.

·       Mufa cyrkulacyjna umożliwia Ci podłączenie dodatkowej nitki ciepłej wody (wraz z pompą), co daje Ci ciepłą wodę zaraz po odkręceniu kranu.

·       Mufa pod czujkę kotła pozwala na współprace ze sterownikiem, a co za tym idzie będziesz mógł precyzyjnie ustawić temperaturę wody w swoim zbiorniku.

·       Zbiorniki dostępne w różnych pojemnościach (80,100,120,140L) w zależności od Twoich potrzeb, sprawi to, że zbiornik będzie idealnie dopasowany do Twojej rodziny.

·       Serwis zbiorników do 72 miesięcy! (uwaga: warunkiem serwisu jest terminowa wymiana anody). - pamiętaj o wymianie tej anody po zakupie do 18 miesięcy, a następnie co 12 miesięcy.

 

000030829
8 Przedmioty
2021-01-15

Opis

Stan
Nowy
Kod produktu
WPW-140
Zastosowanie
ciepła woda użytkowa
do kotła C.O
Materiał wykonania
stal
Kolor
szary
Sposób montażu
poziomy
wiszący
ścienny
Najważniejsze cechy
bojler dwupłaszczowy z wężownicą
ocieplenie - piana polistyrenowa
pojemnościowy
Klasa Energetyczna
C
Powierzchnia wymiennika (m2)
0,4 / 1,05 m2
Pojemność (L)
138
Szerokość (cm)
51
Średnica (cm)
51
Długość (cm)
132
Rozstaw (cm)
24
Wymiar anody
21x660 z korkiem 3/4"
Waga (kg)
56

Specyficzne kody

Nowy produkt

Podobne produkty

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)