BOJLER DWUPŁASZCZOWY 120 KOSPEL ZBIORNIK CWU ANODA

BOJLER DWUPŁASZCZOWY 120 KOSPEL ZBIORNIK CWU ANODA

Poziome
06206
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

1 206,75 zł

(1 206,75 zł szt.)

Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KOD: WP-120
TYP: POZIOMY WYMIENNIK Z PŁASZCZEM WODNYM – WP
PRZEZNACZENIE: CIEPŁA WODA UŻYTKOWA

 

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

·       Wymienniki z płaszczem wodnym zapewniają największą moc grzewczą i najkrótszy czas nagrzewania wody, w konsekwencji nie będziesz tracił swojego cennego czasu oczekiwania na wodę.

·       Powtarzalność i precyzja wykonania jednorodnej warstwy emaliowanej, powłoki tej samej grubości, tworzy najwyższej jakości zabezpieczenie antykorozyjne zbiorników, tym sposobem zapewniasz sobie długą prace zbiornika.

·       Bezkonkurencyjna jakość produktów wytwarzanych z wyselekcjonowanych gatunków stali, właśnie dlatego warto wybrać markę Kospel, i dołączyć do grona zadowolonych użytkowników.

·       Bardzo dobra izolacja zapewnia jeszcze większą oszczędność energii, dzięki czemu temperatura wody w zbiorniku spada dużo wolniej, w konsekwencji rzadziej uruchamiasz swój kocioł, zapewniając mu dłuższą pracę.

·       Rozpraszacz wody ogranicza gwałtowne mieszanie się zimnej wody z gorącą, przez co zbiornik nie wychładza się szybko, a Ty cieszysz się dłużej z ciepłej wody.

·       Wskaźnik temperatury to kontrola temperatury wody w zasobniku, na pierwszy rzut oka widzisz czy w zbiorniku znajduje się ciepła woda.

·       Wymienna anoda magnezowa to dodatkowe zabezpieczenie zbiornika w standardzie, w konsekwencji zmniejszasz prawdopodobieństwo awarii zbiornika.

·       Możliwość montażu grzałki elektrycznej (6/4” w dennicy), może być źródłem ciepła w wymienniku, tym sposobem w okresie letnim sprawisz sobie przyjemność bezobsługowego ogrzewania ciepłej wody użytkowej.

·       Mufa cyrkulacyjna umożliwia Ci podłączenie dodatkowej nitki ciepłej wody (wraz z pompą), co daje Ci ciepłą wodę zaraz po odkręceniu kranu.

·       Mufa pod czujkę kotła pozwala na współprace ze sterownikiem, a co za tym idzie będziesz mógł precyzyjnie ustawić temperaturę wody w swoim zbiorniku.

·       Zbiorniki dostępne w różnych pojemnościach (80,100,120,140L) w zależności od Twoich potrzeb, sprawi to, że zbiornik będzie idealnie dopasowany do Twojej rodziny.

·       Serwis zbiorników do 72 miesięcy! (uwaga: warunkiem serwisu jest terminowa wymiana anody). - pamiętaj o wymianie tej anody po zakupie do 18 miesięcy, a następnie co 12 miesięcy.

 

06206

Opis

Stan
Nowy
Kod produktu
wp-120
Zastosowanie
ciepła woda użytkowa
do kotła C.O
Materiał wykonania
stal
Kolor
szary
Sposób montażu
poziomy
wiszący
ścienny
Najważniejsze cechy
bojler dwupłaszczowy
ocieplenie - piana polistyrenowa
pojemnościowy
Klasa Energetyczna
C
Powierzchnia wymiennika (m2)
0,95m2
Pojemność (L)
130
Szerokość (cm)
51
Średnica (cm)
51
Długość (cm)
125
Wymiar anody
21x660 z korkiem 3/4"
Waga (kg)
38

Specyficzne kody

Nowy produkt

Podobne produkty

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)