BOJLER 2X WĘŻOWNICA 140 KOSPEL ZBIORNIK CWU ANODA

BOJLER 2X WĘŻOWNICA 140 KOSPEL ZBIORNIK CWU ANODA

Poziome
14255
1 Przedmiot
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

1 220,74 zł

(1 220,74 zł szt.)

Brutto | Dostępny
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

KOD: WW-140
TYP: POZIOMY WYMIENNIK Z WĘŻOWNICA – WW
PRZEZNACZENIE: CIEPŁA WODA UŻYTKOWA

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

 • Wymienniki z wężownicą ogrzewają wodę przy współpracy z różnymi kotłami grzewczymi, sprawia że zbiornik jest odpowiedni do Twojej instalacji.
 • Powtarzalność i precyzja wykonania jednorodnej warstwy emaliowanej, powłoki tej samej grubości, tworzy najwyższej jakości zabezpieczenie antykorozyjne zbiorników, tym sposobem zapewniasz sobie długą prace zbiornika.
 • Bezkonkurencyjna jakość produktów wytwarzanych z wyselekcjonowanych gatunków stali, właśnie dlatego warto wybrać markę Kospel, i dołączyć do grona zadowolonych użytkowników.
 • Bardzo dobra izolacja zapewnia jeszcze większą oszczędność energii, dzięki czemu temperatura wody w zbiorniku spada dużo wolniej, w konsekwencji rzadziej uruchamiasz swój kocioł, zapewniając mu dłuższą pracę.
 • Rozpraszacz wody ogranicza gwałtowne mieszanie się zimnej wody z gorącą, przez co zbiornik nie wychładza się szybko, a Ty cieszysz się dłużej z ciepłej wody.
 • Wskaźnik temperatury to kontrola temperatury wody w zasobniku, na pierwszy rzut oka widzisz czy w zbiorniku znajduje się ciepła woda.
 • Wymienna anoda magnezowa to dodatkowe zabezpieczenie zbiornika w standardzie, w konsekwencji zmniejszasz prawdopodobieństwo awarii zbiornika.
 • Możliwość montażu grzałki elektrycznej (6/4”), między przyłączem wężownicy może być źródłem ciepła w wymienniku, tym sposobem w okresie letnim sprawisz sobie przyjemność bezobsługowego ogrzewania ciepłej wody użytkowej.
 • Mufa cyrkulacyjna umożliwia Ci podłączenie dodatkowej nitki ciepłej wody (wraz z pompą), co daje Ci ciepłą wodę zaraz po odkręceniu kranu.
 • Mufa pod czujkę kotła pozwala na współprace ze sterownikiem, a co za tym idzie będziesz mógł precyzyjnie ustawić temperaturę wody w swoim zbiorniku.
 • Zbiorniki dostępne w różnych pojemnościach (80,100,120,140L) w zależności od Twoich potrzeb, sprawi to, że zbiornik będzie idealnie dopasowany do Twojej rodziny.
 • Serwis zbiorników do 72 miesięcy! (uwaga: warunkiem serwisu jest terminowa wymiana anody). - pamiętaj o wymianie tej anody po zakupie do 18 miesięcy, a następnie co 12 miesięcy.
14255
1 Przedmiot
2021-01-15

Opis

Stan
Nowy
Kod produktu
ww-140
Zastosowanie
ciepła woda użytkowa
do kotła C.O
Materiał wykonania
stal
Kolor
szary
Sposób montażu
poziomy
wiszący
ścienny
Najważniejsze cechy
bojler z wężownicą
ocieplenie - piana polistyrenowa
pojemnościowy
Klasa Energetyczna
C
Powierzchnia wymiennika (m2)
0,4m2
Pojemność (L)
138
Szerokość (cm)
49
Średnica (cm)
49
Długość (cm)
136,5
Rozstaw (cm)
24
Wymiar anody
22x660 z korkiem 3/4"
Waga (kg)
39

Specyficzne kody

Nowy produkt

Podobne produkty

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)