BOJLER 2X WĘŻOWNICA 100 KOSPEL ZBIORNIK CWU ANODA

BOJLER 2X WĘŻOWNICA 100 KOSPEL ZBIORNIK CWU ANODA

Poziome
15501
40 Przedmioty
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

1 155,73 zł

(1 155,73 zł szt.)

Brutto | Dostępny
Ilość
W magazynie

KOD: WW-100
TYP: POZIOMY WYMIENNIK Z WĘŻOWNICA – WW
PRZEZNACZENIE: CIEPŁA WODA UŻYTKOWA

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

 • Wymienniki z wężownicą ogrzewają wodę przy współpracy z różnymi kotłami grzewczymi, sprawia że zbiornik jest odpowiedni do Twojej instalacji.
 • Powtarzalność i precyzja wykonania jednorodnej warstwy emaliowanej, powłoki tej samej grubości, tworzy najwyższej jakości zabezpieczenie antykorozyjne zbiorników, tym sposobem zapewniasz sobie długą prace zbiornika.
 • Bezkonkurencyjna jakość produktów wytwarzanych z wyselekcjonowanych gatunków stali, właśnie dlatego warto wybrać markę Kospel, i dołączyć do grona zadowolonych użytkowników.
 • Bardzo dobra izolacja zapewnia jeszcze większą oszczędność energii, dzięki czemu temperatura wody w zbiorniku spada dużo wolniej, w konsekwencji rzadziej uruchamiasz swój kocioł, zapewniając mu dłuższą pracę.
 • Rozpraszacz wody ogranicza gwałtowne mieszanie się zimnej wody z gorącą, przez co zbiornik nie wychładza się szybko, a Ty cieszysz się dłużej z ciepłej wody.
 • Wskaźnik temperatury to kontrola temperatury wody w zasobniku, na pierwszy rzut oka widzisz czy w zbiorniku znajduje się ciepła woda.
 • Wymienna anoda magnezowa to dodatkowe zabezpieczenie zbiornika w standardzie, w konsekwencji zmniejszasz prawdopodobieństwo awarii zbiornika.
 • Możliwość montażu grzałki elektrycznej (6/4”), między przyłączem wężownicy może być źródłem ciepła w wymienniku, tym sposobem w okresie letnim sprawisz sobie przyjemność bezobsługowego ogrzewania ciepłej wody użytkowej.
 • Mufa cyrkulacyjna umożliwia Ci podłączenie dodatkowej nitki ciepłej wody (wraz z pompą), co daje Ci ciepłą wodę zaraz po odkręceniu kranu.
 • Mufa pod czujkę kotła pozwala na współprace ze sterownikiem, a co za tym idzie będziesz mógł precyzyjnie ustawić temperaturę wody w swoim zbiorniku.
 • Zbiorniki dostępne w różnych pojemnościach (80,100,120,140L) w zależności od Twoich potrzeb, sprawi to, że zbiornik będzie idealnie dopasowany do Twojej rodziny.
 • Serwis zbiorników do 72 miesięcy! (uwaga: warunkiem serwisu jest terminowa wymiana anody). - pamiętaj o wymianie tej anody po zakupie do 18 miesięcy, a następnie co 12 miesięcy.
15501
40 Przedmioty
2021-01-15

Opis

Stan
Nowy
Kod produktu
WW-100
Zastosowanie
ciepła woda użytkowa
do kotła C.O
Materiał wykonania
stal
Kolor
szary
Sposób montażu
poziomy
wiszący
ścienny
Najważniejsze cechy
bojler z wężownicą
ocieplenie - piana polistyrenowa
pojemnościowy
Klasa Energetyczna
C
Powierzchnia wymiennika (m2)
0,3m2
Pojemność (L)
107
Szerokość (cm)
50
Średnica (cm)
49
Długość (cm)
112,5
Rozstaw (cm)
24
Wymiar anody
22x420 z korkiem 3/4"
Waga (kg)
31,5

Specyficzne kody

Nowy produkt

Podobne produkty

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)