BOJLER WĘŻOWNICA SPIRALNA 300 GALMET ZBIORNIK SLIM

BOJLER WĘŻOWNICA SPIRALNA 300 GALMET ZBIORNIK SLIM

Pionowe
000026067
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

3 390,77 zł

(3 390,77 zł szt.)

Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KOD: 26-301000
TYP: PIONOWY WYMIENNIK C.W.U. Z WĘŻOWNICĄ SPIRALNĄ, TOWER SLIM
PRZEZNACZENIE: CIEPŁA WODA UŻYTKOWA

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

 • Średnica zbiornika 60cm, to świetne rozwiązanie dla montażu w małych pomieszczeniach oraz wnoszenia przez wąskie otwory drzwiowe, w rezultacie otrzymujesz możliwość montażu  zbiornika dużej pojemności, oszczędzając przy tym miejsce w kotłowni.
 • Uniwersalna wężownica dedykowana do zasilania z wszystkich typów kotła c.o., dzięki temu nie musisz martwić się czy zbiornik jest odpowiedni do Twojego kotła.
 • Gruba warstwa twardej izolacji poliuretanowej zapewnia podwyższoną ochronę, a tym samym długie utrzymanie temperatury wody w zbiorniku, w konsekwencji źródło ciepłą rzadziej się uruchamia, a Ty oszczędzasz na rachunkach.
 • Emalia ceramiczna EXTRA GLASS® zabezpiecza zbiornik od środka i zapewnia Ci długą pracę zbiornika, a to z kolei daje poczucie spokoju długiej eksploatacji bojlera.
 • Dwie anody magnezowe dodatkowo zabezpieczają zbiornik i grzałkę elektryczną w standardzie, tym sposobem zadbasz o niezawodną ochronę przed korozją oraz zmniejszysz prawdopodobieństwo awarii.
 • Estetyczne podłączenie dają przyłącza ukryte z tyłu za zbiornikiem, w konsekwencji nie powstydzisz się wyglądu swojej kotłowni.
 • Doposażenie zbiornika w duży, czytelny termometr i regulowane nóżki poziomujące, w związku z tym są kluczowym elementem w podglądzie temperatury wody użytkowej oraz profesjonalnym montażu.
 • Mufa cyrkulacyjna umożliwia Ci podłączenie dodatkowej nitki ciepłej wody (wraz z pompą), co daje Ci ciepłą wodę zaraz po odkręceniu kranu.
 • Mufa pod czujkę kotła pozwala na współprace ze sterownikiem, a co za tym idzie będziesz mógł precyzyjnie ustawić temperaturę wody w swoim zbiorniku.
 • Możliwość montażu grzałki elektrycznej (6/4”), może być źródłem ciepła w wymienniku, tym sposobem w okresie letnim sprawisz sobie przyjemność bezobsługowego ogrzewania ciepłej wody użytkowej.
 • Zbiorniki dostępne w różnych pojemnościach (200,250,300,400,500,700,1000L) w zależności od Twoich potrzeb – sprawi to, że zbiornik będzie idealnie dopasowany do Twojej rodziny.
 • Serwis zbiorników do 60 miesięcy! (uwaga: warunkiem serwisu jest terminowa wymiana górnej anody). - pamiętaj o wymianie tej anody po zakupie do 18 miesięcy, a następnie co 12 miesięcy.
 • Stosowana opcjonalnie aktywna anoda tytanowa działa bezobsługowo i nie wymaga serwisowania (możliwość zamówienia jako akcesoria dodatkowe).
000026067

Opis

Stan
Nowy
Kod produktu
26-301000
Zastosowanie
ciepła woda użytkowa
do kotła C.O
Materiał wykonania
stal
Wykończenie
skay
Kolor
szary
Sposób montażu
pionowy
stojący
Najważniejsze cechy
bojler z wężownicą
ocieplenie - piana poliuretanowa
pojemnościowy
Klasa Energetyczna
C
Powierzchnia wymiennika (m2)
0,8
1,4
Pojemność (L)
286
Szerokość (cm)
60
Średnica (cm)
60
Wysokość (cm)
178,5
Wymiar anody
38x400 korek 5/4 cala, 38x200 śruba M8
Waga (kg)
108

Specyficzne kody

Nowy produkt

Podobne produkty

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)