BOJLER WĘŻOWNICA SPIRALNA 120 GALMET ZBIORNIK CWU

BOJLER WĘŻOWNICA SPIRALNA 120 GALMET ZBIORNIK CWU

Pionowe
22448
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

1 429,11 zł

(1 429,11 zł szt.)

Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KOD: 26-128000
TYP: PIONOWY WYMIENNIK C.W.U. Z WĘŻOWNICĄ SPIRALNĄ, STOJĄCY MINI TOWER
PRZEZNACZENIE: CIEPŁA WODA UŻYTKOWA

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

•Mini Tower to najmniejszy z serii stojący wymiennik, dzięki swoim rozmiarom jest idealnym rozwiązaniem do ograniczonego miejsca w Twojej kotłowni.
•Uniwersalna wężownica dedykowana do zasilania z wszystkich typów kotła c.o. dzięki temu nie musisz martwić się, czy zbiornik nadaje się do Twojego kotła.
•Gruba warstwa twardej izolacji poliuretanowej zapewnia podwyższoną ochronę, a tym samym długie utrzymanie temperatury wody w zbiorniku, w konsekwencji rzadziej uruchamiasz kocioł do ogrzania wody i tracisz mniej opału.
•Emalia ceramiczna EXTRA GLASS® zabezpiecza zbiornik od środka i zapewnia Ci długą pracę zbiornika, a to z kolei daje poczucie spokoju długiej eksploatacji bojlera.
•Anoda magnezowa dodatkowo zabezpiecza zbiornik i grzałkę elektryczną w standardzie, w połączeniu z emalią ceramiczna tworzy niezawodną ochronę przed korozją oraz awarią - pamiętaj o wymianie górnej anody po zakupie do 18 miesięcy, a następnie co 12 miesięcy. Dba o zwiększone zabezpieczenie antykorozyjne zbiornika i grzałki elektrycznej.
•Estetyczne podłączenie dają przyłącza ukryte z tyłu za zbiornikiem, w konsekwencji nie powstydzisz się wyglądu swojej kotłowni.   
•Doposażenie zbiornika w duży, czytelny termometr i regulowane  nóżki poziomujące są kluczowym elementem w podglądzie temperatury wody użytkowej oraz profesjonalnym montażu.
•Mufa cyrkulacyjna umożliwia Ci podłączenie dodatkowej nitki ciepłej wody (wraz z pompą), aby woda zawsze była ciepła zaraz po odkręceniu kranu.
•Mufa pod czujkę kotła pozwala na współprace sterownika ze zbiornikiem - będziesz mógł precyzyjnie i wygodnie określić na sterowniku jaka będzie temperatura wody c.w.u. w zbiorniku.
•Możliwość montażu grzałki elektrycznej (5/4”) w dolnej części zbiornika, może być źródłem ciepła w wymienniku - tym sposobem w okresie letnim sprawisz sobie przyjemność bezobsługowego ogrzewania ciepłej wody użytkowej.
•Zbiorniki dostępne w różnych pojemnościach (100,120,140L) w zależności od Twoich potrzeb – sprawi to, że zbiornik będzie idealnie dopasowany do Twojej rodziny.
•Stosowana opcjonalnie aktywna anoda tytanowa działa bezobsługowo i nie wymaga serwisowania (możliwość zamówienia jako akcesoria dodatkowe).

22448

Opis

Stan
Nowy
Kod produktu
26-128000
Zastosowanie
ciepła woda użytkowa
do kotła C.O
Materiał wykonania
stal
Wykończenie
skay
Kolor
szary
Sposób montażu
pionowy
stojący
Najważniejsze cechy
bojler z wężownicą
ocieplenie - piana poliuretanowa
pojemnościowy
Klasa Energetyczna
C
Wydajność (l/min)
560/740 l/h
Powierzchnia wymiennika (m2)
0,95 m2
Pojemność (L)
114
Szerokość (cm)
51,8
Średnica (cm)
51,8
Wysokość (cm)
115
Wymiar anody
25x390 korek 5/4 cala
Waga (kg)
60
WIĘCEJ DANYCH DOSTĘPNE W ZAŁĄCZNIKACH / DODATKOWYCH INFORMACJACH
-

Specyficzne kody

Nowy produkt

Podobne produkty

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)