BOJLER WĘŻOWNICA 400 GALMET ZBIORNIK POMPA CIEPŁA

BOJLER WĘŻOWNICA 400 GALMET ZBIORNIK POMPA CIEPŁA

Pionowe
26029
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

4 663,85 zł

(4 663,85 zł szt.)

Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KOD: 26-408107

TYP: PIONOWY WYMIENNIK C.W.U. DO POMP CIEPŁA, TOWER GRAND

PRZEZNACZENIE: CIEPŁA WODA UŻYTKOWA

 

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

 • Powiększona wężownica 1,4m²-4,3m² rozmieszczona na całej wysokości zbiornika, stworzona do współpracy z pompami inwerterowymi oraz on-off, dzięki czemu otrzymujesz szybsze nagrzewanie C.W.U., przez co zaoszczędzisz swój cenny czas.

 • Gruba warstwa twardej izolacji poliuretanowej zapewnia podwyższoną ochronę, a tym samym długie utrzymanie temperatury wody w zbiorniku, w konsekwencji źródło ciepłą rzadziej się uruchamia, a Ty oszczędzasz na rachunkach.

 • Emalia ceramiczna EXTRA GLASS® zabezpiecza zbiornik od środka i zapewnia Ci długą pracę zbiornika, a to z kolei daje poczucie spokoju długiej eksploatacji bojlera.

 • Dwie anody magnezowe dodatkowo zabezpieczają zbiornik i grzałkę elektryczną w standardzie, tym sposobem zadbasz o niezawodną ochronę przed korozją oraz zmniejszysz prawdopodobieństwo awarii.

 • Estetyczne podłączenie dają przyłącza ukryte z tyłu za zbiornikiem, w konsekwencji nie powstydzisz się wyglądu swojej kotłowni.

 • Doposażenie zbiornika w duży, czytelny termometr i regulowane nóżki poziomujące, w związku z tym są kluczowym elementem w podglądzie temperatury wody użytkowej oraz profesjonalnym montażu.

 • Mufa cyrkulacyjna umożliwia Ci podłączenie dodatkowej nitki ciepłej wody (wraz z pompą), co daje Ci ciepłą wodę zaraz po odkręceniu kranu.

 • Mufa pod czujkę kotła pozwala na współprace ze sterownikiem, a co za tym idzie będziesz mógł precyzyjnie ustawić temperaturę wody w swoim zbiorniku.

 • Możliwość montażu grzałki elektrycznej (6/4”), może być źródłem ciepła w wymienniku, tym sposobem w okresie letnim sprawisz sobie przyjemność bezobsługowego ogrzewania ciepłej wody użytkowej.

 • Zbiorniki dostępne w różnych pojemnościach (160,200,300,400,500L) w zależności od Twoich potrzeb, sprawi to, że zbiornik będzie idealnie dopasowany do Twojej rodziny.

 • Serwis zbiorników do 60 miesięcy! (uwaga: warunkiem serwisu jest terminowa wymiana górnej anody). - pamiętaj o wymianie tej anody po zakupie do 18 miesięcy, a następnie co 12 miesięcy.

 • Stosowana opcjonalnie aktywna anoda tytanowa działa bezobsługowo i nie wymaga serwisowania (możliwość zamówienia jako akcesoria dodatkowe).

 

26029

Opis

Stan
Nowy
Kod produktu
26-408107
Zastosowanie
ciepła woda użytkowa
Materiał wykonania
stal
Wykończenie
skay
Kolor
biały
Sposób montażu
pionowy
stojący
Najważniejsze cechy
bojler z wężownicą
cyrkulacyjna C.W.U
czujnik temperatury
Klasa Energetyczna
C
Wydajność (l/min)
22
Maks. temperatura robocza (°C)
95 ZBIORNIKA
110 WYMIENNIKA
Ciśnienie robocze (MPa)
1,0 ZBIORNIKA
1,6 WYMIENNIKA
Powierzchnia wymiennika (m2)
3,8
Pojemność (L)
386
Szerokość (cm)
70
Średnica (cm)
70
Wysokość (cm)
175
Wymiar anody
38*600
Waga (kg)
185

Specyficzne kody

Nowy produkt

Podobne produkty

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)