BOJLER DWUPŁASZCZOWY 180 KOSPEL ZBIORNIK CWU ANODA

BOJLER DWUPŁASZCZOWY 180 KOSPEL ZBIORNIK CWU ANODA

Pionowe
000030830
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

2 794,17 zł

(2 794,17 zł szt.)

Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KOD: SP-180

TYP: PIONOWY WYMIENNIK DWUPŁASZCZOWY – SP

PRZEZNACZENIE: CIEPŁA WODA UŻYTKOWA

 

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

 • Wymienniki z płaszczem wodnym o bardzo dużej powierzchni grzewczej to duża moc i wydajność, większa o 30% niż w tradycyjnym wymienniku 200 l z wężownicą, otrzymasz dzięki temu szybsze nagrzewanie i wyższy komfort użytkowania.

 • Bardzo dobra izolacja zapewnia jeszcze większą oszczędność energii, dzięki czemu temperatura wody w zbiorniku spada dużo wolniej, w konsekwencji rzadziej uruchamiasz swój kocioł, zapewniając mu dłuższą pracę.

 • Technologia falowania ścianek zwiększa powierzchnię grzewczą, oraz poprawia wydajność zbiornika, w konsekwencji krócej czekasz na ciepłą wodę użytkową.

 • Powtarzalność i precyzja wykonania jednorodnej warstwy emaliowanej, powłoki tej samej grubości, tworzy najwyższej jakości zabezpieczenie antykorozyjne zbiorników, tym sposobem zapewniasz sobie długą prace zbiornika.

 • Bezkonkurencyjna jakość produktów wytwarzanych z wyselekcjonowanych gatunków stali, właśnie dlatego warto wybrać markę Kospel, i dołączyć do grona zadowolonych użytkowników.

 • Wymienna anoda magnezowa to dodatkowe zabezpieczenie zbiornika w standardzie, w konsekwencji zmniejszasz prawdopodobieństwo awarii zbiornika.

 • Montaż pionowy i poziomy (w pozycji stojącej lub wiszącej) do zawieszenia konieczne jest zastosowanie dodatkowych wieszaków w dodatkowej opłacie.

 • Możliwość montażu grzałki elektrycznej (6/4”), może być źródłem ciepła w wymienniku, tym sposobem w okresie letnim sprawisz sobie przyjemność bezobsługowego ogrzewania ciepłej wody użytkowej.

 • Mufa cyrkulacyjna umożliwia Ci podłączenie dodatkowej nitki ciepłej wody (wraz z pompą), co daje Ci ciepłą wodę zaraz po odkręceniu kranu.

 • Mufa pod czujkę kotła pozwala na współprace ze sterownikiem, a co za tym idzie będziesz mógł precyzyjnie ustawić temperaturę wody w swoim zbiorniku.

 • Serwis zbiorników do 60 miesięcy! (uwaga: warunkiem serwisu jest terminowa wymiana anody). - pamiętaj o wymianie tej anody po zakupie do 18 miesięcy, a następnie co 12 miesięcy.

000030830

Opis

Stan
Nowy
Kod produktu
SP-180
Zastosowanie
ciepła woda użytkowa
do kotła C.O
Materiał wykonania
stal
Wykończenie
ABS
Kolor
biały
Sposób montażu
pionowy
poziomy
stojący
wiszący
ścienny
Najważniejsze cechy
bojler dwupłaszczowy
ocieplenie - piana polistyrenowa
pojemnościowy
Klasa Energetyczna
C
Powierzchnia wymiennika (m2)
43
Pojemność (L)
140
Średnica (cm)
59,5
Wysokość (cm)
150
Wymiar anody
33x450 M8
Waga (kg)
75

Specyficzne kody

Nowy produkt

Podobne produkty

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)