BOJLER 2xWĘŻ 300 GALMET MAXI PLUS ZBIORNIK POMPA CIEPŁA

BOJLER 2xWĘŻ 300 GALMET MAXI PLUS ZBIORNIK POMPA CIEPŁA

Pionowe
18090
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

7 306,68 zł

(7 306,68 zł szt.)

Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KOD: 26-409100N
TYP: PIONOWY WYMIENNIK C.W.U. DO POMP CIEPŁA, MAXI PLUS
PRZEZNACZENIE: CIEPŁA WODA UŻYTKOWA

 

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

 • Dodatkowa wężownica z możliwością podłączenia drugiego źródła ciepła (1,5m2), dzięki której będziesz mógł podłączyć dodatkowo solary lub pompę ciepła C.W.U. do ogrzewania jedynie wody użytkowej – oszczędność dla Twojego portfela.

 • Powiększona wężownica 3,8 m2 (na całej wysokości zbiornika) ,stworzona do szybszego nagrzewania wody oraz współpracy z pompami inwerterowymi oraz on-off jest idealnym produktem jakościowym i cenowym pod Twoje źródło ciepła.

 • Gruba warstwa twardej izolacji poliuretanowej zapewnia podwyższoną ochronę, a tym samym długie utrzymanie temperatury wody w zbiorniku, w  konsekwencji źródło ciepłą rzadziej się uruchamia, a Ty oszczędzasz na rachunkach.

 • Emalia ceramiczna EXTRA GLASS® zabezpiecza zbiornik od środka i zapewnia Ci długą pracę zbiornika, a to z kolei daje poczucie spokoju długiej eksploatacji bojlera.

 • Dwie anody magnezowe dodatkowo zabezpieczają zbiornik i grzałkę elektryczną w standardzie, w połączeniu z emalią ceramiczna tworzy niezawodną ochronę przed korozją oraz awarią - pamiętaj o wymianie górnej anody po zakupie do 18 miesięcy, a następnie co 12 miesięcy. Dba o zwiększone zabezpieczenie antykorozyjne zbiornika i grzałki elektrycznej.

 • Estetyczne podłączenie dają przyłącza ukryte z tyłu za zbiornikiem, w konsekwencji nie powstydzisz się wyglądu swojej kotłowni.

 • Doposażenie zbiornika w duży, czytelny termometr i regulowane  nóżki poziomujące są kluczowym elementem w podglądzie temperatury wody użytkowej oraz profesjonalnym montażu.

 • Mufa cyrkulacyjna umożliwia Ci podłączenie dodatkowej nitki ciepłej wody (wraz z pompą), aby woda zawsze była ciepła zaraz po odkręceniu kranu.

 • Mufa pod czujkę kotła pozwala na współprace sterownika ze zbiornikiem - będziesz mógł precyzyjnie i wygodnie określić na sterowniku jaka będzie temperatura wody c.w.u. w zbiorniku.

 • Możliwość montażu grzałki elektrycznej (6/4”) w dolnej części zbiornika, może być źródłem ciepła w wymienniku - tym sposobem w okresie letnim sprawisz sobie przyjemność bezobsługowego ogrzewania ciepłej wody użytkowej.

 • Stosowana opcjonalnie aktywna anoda tytanowa działa bezobsługowo i nie wymaga serwisowania (możliwość zamówienia jako akcesoria dodatkowe).

 

18090

Opis

Stan
Nowy
Kod produktu
26-409100N
Zastosowanie
ciepła woda użytkowa
Materiał wykonania
stal
Wykończenie
skay
Kolor
szary
Sposób montażu
pionowy
stojący
Najważniejsze cechy
bojler z dwoma wężownicami
czujnik temperatury
ocieplenie - piana poliuretanowa
pojemnościowy
Klasa Energetyczna
C
Maks. temperatura robocza (°C)
110
Ciśnienie robocze (MPa)
1,6
Powierzchnia wymiennika (m2)
1,5
3,8
Pojemność (L)
373
Szerokość (cm)
70
Średnica (cm)
70
Wysokość (cm)
175
Wymiar anody
38*600
Waga (kg)
217

Specyficzne kody

Nowy produkt

Podobne produkty

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)