BOJLER 2X WĘŻOWNICA SPIRALNA 400 GALMET ZBIORNIK

BOJLER 2X WĘŻOWNICA SPIRALNA 400 GALMET ZBIORNIK

Pionowe
06511
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

3 579,71 zł

(3 579,71 zł szt.)

Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KOD: 26-409000N
TYP: PIONOWY WYMIENNIK BIWALENTNY C.W.U. Z 2xWĘŻOWNICĄ SPIRALNĄ, TOWER BIWAL
PRZEZNACZENIE: CIEPŁA WODA UŻYTKOWA

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:


•Dodatkowa wężownica z możliwością podłączenia drugiego źródła ciepła, dzięki której będziesz mógł podłączyć dodatkowo solary lub pompę ciepła C.W.U. do ogrzewania jedynie wody użytkowej – oszczędność dla Twojego portfela.
•Gruba warstwa twardej izolacji poliuretanowej zapewnia podwyższoną ochronę, a tym samym długie utrzymanie temperatury wody w zbiorniku, w konsekwencji rzadziej uruchamiasz kocioł do ogrzania wody i tracisz mniej opału.
•Dwie wężownice wpływają na optymalną wydajność zbiornika przez cały rok, co daje Ci gwa.rancje komfortu ciepłej wody o dowolnej porze dnia.
•Emalia ceramiczna EXTRA GLASS® zabezpiecza zbiornik od środka i zapewnia Ci długą pracę zbiornika, a to z kolei daje poczucie spokoju długiej eksploatacji bojlera.
•Dwie anody magnezowe dodatkowo zabezpieczają zbiornik i grzałkę elektryczną w standardzie, w połączeniu z emalią ceramiczna tworzy niezawodną ochronę przed korozją oraz awarią - pamiętaj o wymianie górnej anody po zakupie do 18 miesięcy, a następnie co 12 miesięcy. Dba o zwiększone zabezpieczenie antykorozyjne zbiornika i grzałki elektrycznej.
•Estetyczne podłączenie dają przyłącza ukryte z tyłu za zbiornikiem, w konsekwencji nie powstydzisz się wyglądu swojej kotłowni.   
•Doposażenie zbiornika w duży, czytelny termometr i regulowane  nóżki poziomujące są kluczowym elementem w podglądzie temperatury wody użytkowej oraz profesjonalnym montażu.
•Mufa cyrkulacyjna umożliwia Ci podłączenie dodatkowej nitki ciepłej wody (wraz z pompą), aby woda zawsze była ciepła zaraz po odkręceniu kranu.
•Mufa pod czujkę kotła pozwala na współprace sterownika ze zbiornikiem - będziesz mógł precyzyjnie i wygodnie określić na sterowniku jaka będzie temperatura wody c.w.u. w zbiorniku.
•Możliwość montażu grzałki elektrycznej (6/4”) w środkowej części zbiornika lub dodatkowych grzałek instalowanych na flanszy w otworze rewizyjnym, może być źródłem ciepła w wymienniku - tym sposobem w okresie letnim sprawisz sobie przyjemność bezobsługowego ogrzewania ciepłej wody użytkowej.
•Zbiorniki dostępne w różnych pojemnościach (200,250,300L) w zależności od Twoich potrzeb – sprawi to, że zbiornik będzie idealnie dopasowany do Twojej rodziny.
•Stosowana opcjonalnie aktywna anoda tytanowa działa bezobsługowo i nie wymaga serwisowania (możliwość zamówienia jako akcesoria dodatkowe).

06511

Opis

Stan
Nowy
Kod produktu
26-409000N
Zastosowanie
ciepła woda użytkowa
do kotła C.O
Materiał wykonania
stal
Wykończenie
skay
Kolor
szary
Sposób montażu
pionowy
stojący
Najważniejsze cechy
bojler z dwoma wężownicami
ocieplenie - piana poliuretanowa
pojemnościowy
Klasa Energetyczna
C
Wydajność (l/min)
1030/630 l/h
Powierzchnia wymiennika (m2)
1,8/1,1 m2
Pojemność (L)
395
Szerokość (cm)
70/80
Średnica (cm)
70/80
Wysokość (cm)
175
Wymiar anody
38x400 korek 5/4 cala / śruba M8
Waga (kg)
151

Specyficzne kody

Nowy produkt

Podobne produkty

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)