KOCIOŁ PIEC KOŁTON PELLSMART 15KW

KOCIOŁ PIEC KOŁTON PELLSMART 15KW

Kotły pelletowe
25257
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

14 807,60 zł

(14 807,60 zł szt.)

Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KOD: PELLSMART

TYP: KOCIOŁ PELLETOWY

PRZEZNACZENIE: CENTRALNE OGRZEWANIE


 

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

  • Płytowa konstrukcja kotła wyposażona w zawirowywacze spalin oraz wentylator wyciągowy, dzięki temu kocioł jest ekonomiczny, a Ty nie martwisz się o duże wydatki na opał.

  • Nowoczesny design oraz estetykę zapewnia wykończenie kotła blachą dwustronnie malowaną, w rezultacie nie powstydzisz się swojego źródła ciepła.

  • Palnik wrzutkowy z rusztem grzebieniowym umożliwia spalanie gorszej jakości pelletu, dzięki czemu niewłaściwy wybór producenta pelletu nie będzie wyzwaniem dla Twojego kotła.

  • Automatyczne czyszczenie rusztu odbywa się dzięki wbudowanemu siłownikowi, a specjalna konstrukcja zapobiega blokadzie rusztu, tym sposobem  Twoje urządzenie będzie zachowywało jednakową sprawność pracy, dając Ci większy komfort eksploatacji.

  • Dwie zapalarki w komplecie, zaprogramowane do automatycznego startu pracy urządzenia, jak i fotokomórki podtrzymującej płomień, w konsekwencji jedynym Twoim zadaniem jest jednorazowe dosypanie pelletu,pozwalające na kilkudniową bezobsługową prace.

  • Obsługa 6 pomp oraz 3 zaworów mieszających daje wiele możliwości podłączenia instalacji, przez co nie musisz wydawać dodatkowych pieniędzy na moduły rozszerzające, zabezpieczając swój portfel. a i instalacji.

25257

Specyficzne kody

Podobne produkty

(Jest 12 produktów w tej samej kategorii)