KOCIOŁ METAL-FACH SMART PELLET 16kW PRAWY

KOCIOŁ METAL-FACH SMART PELLET 16kW PRAWY

Kotły pelletowe
18899
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

10 899,83 zł

(10 899,83 zł szt.)

Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KOD: SMART PELLET WF 16 KW

TYP: KOCIOŁ NA PELLET

PRZEZNACZENIE: CENTRALNE OGRZEWANIE / CIEPŁA WODA UŻYTKOWA

 

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

·       Kocioł SMART PELLET wykorzystuje niezawodne rozwiązania technologiczno-konstrukcyjne, które czynią z niego wyjątkowo efektywne i sprawdzone źródło ciepła, w rezultacie dołączysz do grona osób posiadających nowoczesne urządzenia grzewcze.

·       Kocioł jest wyposażony w palnik samoczyszczący, który umożliwia wydajne spalanie palletu drzewnego klasy C, dzięki czemu masz pewność efektywnej pracy urządzenia i nie tracisz czasu na czyszczenie.

·       Poziome kanały konwekcyjne zapewniają wysoki odbiór ciepła z paleniska i szybkie czyszczenie wymiennika z przodu, na skutek tego masz lepszy dostęp, i z łatwością wyczyścisz swój piec, dla lepszego działania urządzenia.

·       Wyjścia czopucha u góry kotła zastosowane rozwiązanie konstrukcyjne korpusu kotła, pozwala na dosunięcie kotła prawie do samej ściany, dzięki temu piec ma zwiększone możliwości montażowe i pasuje do większości kotłowni.

·       Automatyczny podajnik, za pomocą sterownika na podstawie pomiarów z czujników spalania przelicza zapotrzebowanie na paliwo i dozuje jego odpowiednią ilość, w konsekwencji proces spalania jest oszczędny, ekologiczny oraz nie wymaga Twojej dodatkowej obsługi.

·       Zawirowywacze zamontowane w kanałach konwekcyjnych skutecznie zmniejszają prędkość wylotu spalin z wnętrza kotła, co prowadzi do zwiększenia odbioru ciepła z gazów spalinowych, tym sposobem uzyskujesz dodatkową oszczędność portfela.

·       Wyłącznik krańcowy to system zabezpieczenia umieszczony w drzwiczkach kotła, przy otwarciu drzwi pieca, automatyczne wstrzymuje prace palnika do czasu ich ponownego zamknięcia, osiągniesz dzięki temu bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich.

·       Stalowe ekrany przyczyniają się do znacznie efektywniejszej pracy kotła, podnoszą one temperaturę w komorze spalania oraz zatrzymują cząsteczki unoszące się nad paleniskiem, dopalając je, wobec tego wzrasta sprawność cieplna Twojego pieca, a spaliny są zredukowane do minimum, ograniczając wyrzut ilości związków szkodliwych dla środowiska. Zadbaj o środowisko z tym urządzeniem.

·       Proste i intuicyjne sterowanie kotłem, sterownik zaprogramowany w taki sposób, aby automatyzować wszystkie procesy związane z ogrzewaniem twojego domu, a to z kolei ułatwi obsługę, nie wprowadzając Cie w stan podenerwowania.

18899

Opis

Stan
NOWY
Kod produktu
VSMLPEL16P
Zastosowanie
ŹRÓDŁO CIEPŁA
Klasa Energetyczna
B
Moc podgrzewacza (W)
16KW
Pojemność (L)
48
Grubość ścianki (mm)
6
Głębokość (cm)
64,6
Szerokość (cm)
115
Wysokość (cm)
1345
Waga (kg)
335

Specyficzne kody

Nowy produkt

Podobne produkty

(Jest 12 produktów w tej samej kategorii)