KOCIOŁ METAL-FACH SMART PELLET 16kW PRAWY

KOCIOŁ METAL-FACH SMART PELLET 16kW PRAWY

Kotły pelletowe
18899
1 Przedmiot
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

11 746,85 zł

(11 746,85 zł szt.)

Brutto | Dostępny
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

KOD: SMART PELLET WF 16 KW
TYP: KOCIOŁ NA PELLET
PRZEZNACZENIE: CENTRALNE OGRZEWANIE / CIEPŁA WODA UŻYTKOWA

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

•Kocioł SMART PELLET wykorzystuje niezawodne rozwiązania technologiczno-konstrukcyjne, które czynią z niego wyjątkowo efektywne i sprawdzone źródło ciepła, w rezultacie dołączysz do grona osób posiadających nowoczesne urządzenia grzewcze.
•Kocioł jest wyposażony w palnik samoczyszczący, który umożliwia wydajne spalanie palletu drzewnego klasy C, dzięki czemu masz pewność efektywnej pracy urządzenia i nie tracisz czasu na czyszczenie.
•Poziome kanały konwekcyjne zapewniają wysoki odbiór ciepła z paleniska i szybkie czyszczenie wymiennika z przodu, na skutek tego masz lepszy dostęp, i z łatwością wyczyścisz swój piec, dla lepszego działania urządzenia.
•Wyjścia czopucha u góry kotła zastosowane rozwiązanie konstrukcyjne korpusu kotła, pozwala na dosunięcie kotła prawie do samej ściany, dzięki temu piec ma zwiększone możliwości montażowe i pasuje do większości kotłowni.
•Automatyczny podajnik, za pomocą sterownika na podstawie pomiarów z czujników spalania przelicza zapotrzebowanie na paliwo i dozuje jego odpowiednią ilość, w konsekwencji proces spalania jest oszczędny, ekologiczny oraz nie wymaga Twojej dodatkowej obsługi.
•Zawirowywacze zamontowane w kanałach konwekcyjnych skutecznie zmniejszają prędkość wylotu spalin z wnętrza kotła, co prowadzi do zwiększenia odbioru ciepła z gazów spalinowych, tym sposobem uzyskujesz dodatkową oszczędność portfela.
•Wyłącznik krańcowy to system zabezpieczenia umieszczony w drzwiczkach kotła, przy otwarciu drzwi pieca, automatyczne wstrzymuje prace palnika do czasu ich ponownego zamknięcia, osiągniesz dzięki temu bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich.
• Stalowe ekrany przyczyniają się do znacznie efektywniejszej pracy kotła, podnoszą one temperaturę w komorze spalania oraz zatrzymują cząsteczki unoszące się nad paleniskiem, dopalając je, wobec tego wzrasta sprawność cieplna Twojego pieca, a spaliny są zredukowane do minimum, ograniczając wyrzut ilości związków szkodliwych dla środowiska. Zadbaj o środowisko z tym urządzeniem.
•Proste i intuicyjne sterowanie kotłem, sterownik zaprogramowany w taki sposób, aby automatyzować wszystkie procesy związane z ogrzewaniem twojego domu, a to z kolei ułatwi obsługę, nie wprowadzając Cie w stan podenerwowania.

18899
1 Przedmiot
2021-06-30

Opis

Stan
NOWY
Kod produktu
VSMLPEL16P
Zastosowanie
ŹRÓDŁO CIEPŁA
Klasa Energetyczna
B
Moc podgrzewacza (W)
16KW
Średnica przyłącza (")
KOMINA 160
Pojemność (L)
48
Grubość ścianki (mm)
6
Głębokość (cm)
64,6
Szerokość (cm)
115
Wysokość (cm)
1345
Waga (kg)
335
WIĘCEJ DANYCH DOSTĘPNE W ZAŁĄCZNIKACH / DODATKOWYCH INFORMACJACH
-

Specyficzne kody

Nowy produkt

Podobne produkty