POMPA CO OBIEGOWA WILO YONOS PICO 25/40

POMPA CO OBIEGOWA WILO YONOS PICO 25/40

C.O
000036864
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

  Bezpieczne płatności online

Szybkie oraz bezpieczne metody płatności dzięki bramkom płatniczym oraz PayU.

  Szybka dostawa

Dostępny towar wysyłamy w ciągu 24H od momentu zamówienia.

  Pomoc doradcy online

Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

500,28 zł

(500,28 zł szt.)

Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KOD: 4215513

TYP: 25/1-4 2,0 YONOS PICO

PRZEZNACZENIE: CENTRALNE OGRZEWANIE

 

TWOJE NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 

  • Pompa bezdławicowa o pełnym przepływie czynnika grzewczego daje duże osiągi i chroni przed zablokowaniem wirnika, wobec tego masz pewność ograniczenia prawdopodobieństwa awarii do minimum, nie narażając się na dodatkowe koszta.

  • Szybki i wygodny montaż umożliwia kompaktowa budowa i przyłącza gwintowane, wkręcane za pomocą śrubunków i uszczelek bezpośrednio w instalacje, dzięki temu sam poradzisz sobie z montażem i demontażem pompy, nie wydając na usługi hydraulika.

  • Z silnikiem o najwyższej sprawności, synchronicznym w technologii ECM, odpornym na prąd przy zablokowaniu i ze zintegrowanym elektronicznym układem regulacji wydajności do bezstopniowej regulacji różnicy ciśnień, sprawia to dużą oszczędność Twojego portfela, mniej wydając na rachunki energii elektrycznej.

  • Wyposażona w funkcję automatycznego odblokowywania się, dzięki której nie musisz ingerować w urządzenie po dłuższej przerwie w użytkowaniu (sezon letni), a to z kolei przekłada się na oszczędność związaną z drogim kosztem za usługi hydraulika.

  • Uniwersalność zastosowań we wszystkich wodnych systemach grzewczych i klimatyzacyjnych, pozwalająca również na pracę z roztworami glikolu o stężeniu do 50%, na skutek tego możesz używać pompy w instalacjach mieszanych, oszczędzając czas na długim szukaniu w internecie konkretnej pompy i czytaniu długich opisów.

  • Proste sterowanie zapewnia technologia „zielonego pokrętła”, czytelny interfejs do wyboru odpowiedniego trybu pracy, ułatwia Ci nastawę odpowiedniej charakterystyki pracy pompy do zapotrzebowania instalacji C.O., a to z kolei przekłada się na Twój spokój i komfort obsługi pompy, nie wprowadzając Cie w podenerwowanie.

  • Funkcją odpowietrzania zapewniająca cichą pracę instalacji dbając o komfortowe użytkowanie oraz poprawną prace układu C.O., co daje gwa.rancje długiej pracy, jak i komfort cieplny w Twoim domu.  

  • Łatwe podłączenie elektryczne uzyskuje dzięki nowemu, wygodniejszemu miejscu wtyczki Wilo-Konektor do podłączenia zasilania bez użycia narzędzi sprawi, że montaż pompy jest dziecinnie prosty, dzięki czemu nie tracisz czasu na zarabianie kabli.

000036864

Opis

Stan
Nowy
Kod produktu
25/1-4 2,0 YONOS PICO
Zastosowanie
centralne ogrzewanie
do kotła C.O
Najważniejsze cechy
obiegowa C.O
Napięcie (V)
230
Wysokość podnoszenia (m)
4
Wydajność (l/min)
47
Średnica przyłącza (")
1 1/2
Ciśnienie robocze (MPa)
1
Wysokość (cm)
18
Rozstaw (cm)
18
Waga (kg)
3
WIĘCEJ DANYCH DOSTĘPNE W ZAŁĄCZNIKACH / DODATKOWYCH INFORMACJACH
-

Specyficzne kody

Nowy produkt

Podobne produkty